بزرگ ترین مرجع تخصصی آلوئه ورا در کشور پرشین آلوئه ورا محصولات خود را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید فروشگاه آنلاین محصولات نو آورانه از جنس آلوئه ورا منتظر محصولات 100 درصد گیاهی ما باشید

گروه پرشین آلوئه ورا

گروه بازرگانی پاسارگاد تجارت باستان وابسته به هلدینگ بین المللی MKK GROUP با کد بین المللی 1552 که ریجستر رسمی اتحادیه اروپا می باشد. از سال 1386 فعالیت خود را در راستای تجارت بین المللی آغاز نمود و فعالیت های علمی و پژوهشی خود را از همان سال در زمینه تولید و فرآوری آلوئه ورا به اجرا در آورده است.

خدمات ما

_

کارشناسی و مشاوره

کارشناسی، مشاوره و نظارت بر کِشت به صورت رایگان

عقد قرارداد

عقد قرار داد محضری 5 ساله خرید تضمینی کل محصول

اعطای تسهیلات

اعطای تسهیلات بانکی مناسب با کشت و مشاوره کاملا رایگان

نهادهای همکار

با همکاری وزارت جهاد کشاورزی، کمیته امداد، سازمان بهزیستی، سازمان مدیریت زندان‌ها

آلوئه ورا چیست و چه مزایایی دارد؟

_

آلوئه ورا نیز به عنوان آلوئه ورا پزشکی شناخته می شود، در حالی که نام های رایج آن کریستال بیابان، گیاه سوختگی و بزاق فیل است، متعلق به خانواده گیاهان مکمل در جنس “آلوئه” است. اعتقاد بر این است که این گیاه در سودان و برای بیش از 6000 سال استفاده شده است. فواید و خواص عالی این گیاه توسط بسیاری از تمدن ها، از جمله مصری ها، اسپانیاییها، ایرانیان، یونانیها، ایتالیایی ها، آفریقایی ها، ژاپنی ها و سرخپوستان شناخته شده است. این گیاه در آب و هوای گرم و خشک روییده و در هند، آفریقا و دیگر مناطق کشت آن به شدت در حال گسترش است.

آلوئه ورا یک گیاه شاداب با بسیاری از کاربردهای شگفت انگیز است و مزایای آن معمولا با شکستن یک ساقه به منظور استخراج ماده ژل مانند میسر می گردد؛ سپس آن را به طور موضعی به پوست و مو استعمال می کنند.

ژل همچنین، می تواند با سایر مواد طبیعی ترکیب شود تا بخشی از روال سلامت یا زیبایی شما باشد.

پودر آلوئه ورا به انواع لوسیون، کرم ها، روغن بچه، مکمل های غذایی و محصولات مراقبت از حیوانات اضافه می‌شود.

18 اسیدآمینه دارد که در تعامل با سایر ترکیبات بدن انسان کار می‌کنند تا مزایای سلامتی زیادی را به ارمغان بیاورد.

تولیدات ما

_

برگ آلوئه ورا

ژل

نوشیدنی